Pytania

Dlaczego warto skorzystać z pomocy adwokata?

  • adwokat jest profesjonalistą w obszarze prawa, więc łatwiej, szybciej i z lepszym skutkiem znajdzie rozwiązanie Państwa problemów
  • w zakresie świadczonej pomocy prawnej działalność adwokata objęta jest ubezpieczeniem OC
  • adwokata obowiązują zasady etyczne zawarte w Kodeksie Etyki Adwokackiej
  • adwokata wiąże tajemnica adwokacka co do wszystkich informacji, które uzyskał w trakcie świadczenia pomocy prawnej, więc informacja o Państwa problemach prawnych nie wyjdzie poza mury kancelarii

Jak przygotować się do spotkania?

Przed spotkaniem w kancelarii uprzejmie proszę o właściwe przygotowanie się do spotkania, czyli przygotowanie chronologicznego opisu sprawy oraz zabranie ze sobą dokumentów dotyczących sprawy. Dzięki temu łatwiej będzie mi zrozumieć Państwa problem prawny, a przez to szybciej znaleźć dla niego rozwiązanie.

Jak ustalane jest wynagrodzenie?

Wynagrodzenie adwokata za świadczoną pomoc prawną ustalane jest indywidualnie z Klientem i zależy od rodzaju i stopnia skomplikowania sprawy, wymaganego nakładu pracy adwokata oraz wartości przedmiotu sporu.

Czy Kancelaria przyjmie moją sprawę?

W zakładce “Obszary praktyki” wskazane zostały obszary prawa, z którymi zetknąłem się w swej dotychczasowej praktyce.  Staram się jednak nie ograniczać swoich zainteresowań zawodowych. Dlatego jeśli mają Państwo sprawę innego rodzaju niż tam wymienione, zachęcam do opisania problemu przez formularz w zakładce “Kontakt”. Odpowiedź uzyskają Państwo w ciągu 24 godzin.